Masáže

Lázeňská masáž

Lázeňská masáž

Někdy nazývaná také švédská masáž. Je skvělým způsobem, jak uvolnit ztuhlé a namáhané svalstvo, zrelaxovat mysl, odstranit bolesti způsobené nevhodnými pracovními postoji, zvýšenou fyzickou zátěží nebo při bolestech způsobené kyselinou mléčnou. Má také významné léčebné účinky. Lázeňská masáž je obohacena o lávové kameny nebo baňky, které poskytují ještě intenzivnější a hlubší relaxaci a podporují lepší průtok energie v těle.

Relaxační olejová masáž
Kombinovaná masáž (lávové kameny, nebo baňky)

60 minut: 950 Kč
90 minut: 1.350 Kč

Zde je možnost i rezervace párové masáže.


Aroma masáž

Aroma masáž

Spojuje účinky relaxační masáže s účinky éterických olejů. Výběr éterických olejů je přizpůsoben individuálním potřebám a přáním každého z Vás. Oleje mají své specifické vlastnosti, které působí na tělo i mysl. Uvolňuje svaly, zklidňuje duševní napětí, stres, povzbuzuje mysl, odplavuje únavu a posiluje imunitu. Tato terapie stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, čímž přispívá k vyplavování toxických látek z těla. Doporučuje se také ke zmírnění otoků a podpoře trávicího systému.

60 minut bez konzultace: 950 Kč
90 minut s konzultací: 1.350 Kč


Maderoterapie

Maderoterapie

Neboli Wood Therapy je masážní technika se speciálními dřevěnými válečky různých tvarů učená jak pro ženy tak muže k masáži nohou, hýždí, břicha a rukou. Pravidelná návštěva podporuje prokrvení pokožky a nastartování lymfatického systému, vyrovnání energie, snížení stresu a napětí. Hloubková masáž odbourává celulitidu a dochází ke zpevnění pokožky. Je úžasná po sportovní nebo jiné fyzické námaze.

Ideální docházení na maderoterapii je 2x týdně po dobu 10 kúr. Poté po domluvě s masérkou. Doporučuje se pravidelný pitný režim jak před i po návštěvě.

60 minut: 950 Kč


Rezervujte si masáže

Vytisknout stránku Vytisknout stránku